Nieuwsarchief

Filter overzicht

Herstaco Doublet Cyclus 3e dag

25 november 2019
www.va-tout.nl
Zondag 24 november was de 3e speeldag van deze cyclus. De beste 32 teams plaatsen zich voor de finaledag op 8 december a.s.

Winnaars dagprijzen op 24 november 2019
 
1. Buuron Ton  -  Molier Hans - (Va-Tout) 4 36
2. Broek Jos van den  -  Pompe Ruud - (Petangeske) 4 34
3. Borburgh Lies -  Genk Floris Jan van -  (Va-Tout) 4 34
4. Elve Jaco -  Campen Marian van -  (Va-Tout) 4 30

Eindstand na 3 speeldagen
      1ste dag 2de dag 3de dag     Totalen
Plaats Eq.nr. Equipe van: Gew. Pnt. Gew. Pnt. Gew. Pnt. Gew. Pnt.
1   Broek Jos van den - Pompe Ruud -  (Petangeske) 4 41 3 19 4 34 11 94
2   Helm Kees van der - Eijk  Anny van -  (Va-Tout) 4 36 3 15 3 22 10 73
3   Claes Ivo - Veer Tom van der -  (PC Lier) 3 11 4 34 3 18 10 63
4   Gestel Wil van - Heiligers Milan -  (PVT Tilburg) 2 -2 4 31 4 29 10 58
5   Hollestelle Eddie - Wouters Marco -  (MIX) 3 27 3 11 4 17 10 55
6   Buuron Ton - Molier Hans -  (Va-Tout) 3 2 3 12 4 36 10 50
7   Lauer François - Peters Dick -  (Va-Tout) 4 44 2 9 3 18 9 71
8   Elve Jaco - Campen Marian van -  (Va-Tout) 2 5 3 22 4 30 9 57
9   Bang-Afoe Jerrill - Filippis Dè Filiberto -  (MIX) 4 39 2 0 3 8 9 47
10   Jibril Osman - Nguyen Trieu -  (MIX) 2 2 4 30 3 3 9 35
11   Voort Lieke van der - Pistorius Michael  -  (Petangeske) 3 24 3 26 2 3 8 53
12   Nijs Frans de - Marques Nélio -  (Va-Tout) 2 4 3 31 3 14 8 49
13   Kalivinakis Irina - Wouw Katja van de -  (MIX) 3 18 3 16 2 -4 8 30
14   Wit, Wim de - Groeneveld Marga -  (MIX) 2 -3 3 16 3 4 8 17
15   Voort Tom van der - Gelijn Charles -  (Petangeske) 2 4 2 11 3 25 7 40
16   Bilsen Joost van - Bilsen Jeanne van  -  (Va-Tout) 2 -4 2 -8 3 20 7 8
17   Musaerts Joop - Azahaf Omar -  (Va-Tout) 3 3 2 -9 2 -7 7 -13
18   Kasteele Bert v.d. - Verbocht Johan -  (DOB) 4 36 2 -4 0 -26 6 6
19   Velden Jan van der - Konijn Tineke -  (Va-Tout) 3 9 2 4 1 -8 6 5
20   Adams Michael - Jerusalem Mark -  (MIX) 3 9 2 9 1 -14 6 4
21   Lazeroms Rinus - Lazeroms Toos  -  (ERPV de Bommequet) 1 -18 3 5 2 7 6 -6
22   Nijs Toos de - Buuron Marjan -  (Va-Tout) 3 15 2 -11 1 -13 6 -9
23   Peijper Janus de - Rooden Bert van -  (Va-Tout) 1 -16 3 9 2 -7 6 -14
24   Vergouwen John - Groeneveld Paul -  (Va-Tout) 1 -8 1 -15 3 20 5 -3
25   Vugt André v. - Leemans Cees -  (JdB Club Dongen) 1 -19 3 24 1 -11 5 -6
26   Borburgh Lies - Genk Floris Jan van -  (Va-Tout) 1 -9 0 -31 4 34 5 -6
27   Cameron Adrie - Micallef Nicolas -  (Petangeske) 1 -23 3 10 1 -14 5 -27
28   Braat Bianca - Lut Jason -  (MIX) 3 16 0 -21 1 -16 4 -21
29   Pol vd Jeanne - Broek Matthijs van den -  (Va-Tout) 0 -28 2 -4 2 -3 4 -35
30   Hoppenbrouwers Anne - Paardekooper Dineke -  (Va-Tout) 2 -9 2 -9 0 -22 4 -40
31   Avoird Kees vd - Avoird Nellie vd -  (Va-Tout) 2 -5 2 -5 0 -52 4 -62
32   Weusten Mannie - Schoone  Anneke -  (Va-Tout) 2 -11 0 -29 1 -10 3 -50
33   Spieringhs Joke - Rekkers Mia -  (Petangeske) 1 -20 1 -9 1 -23 3 -52
34   Wit Jack de  - Haas Frans de -  (Va-Tout) 0 -31 0 -38 3 8 3 -61
35   Vrins Ria - Wijnings Rene  -  (DOB) 1 -6 1 -19 0 -18 2 -43
36   Rekkers Ria - Dogge Cor  -  (Petangeske) 1 -18 1 -8 0 -35 2 -61
37   Wit Joke de - Lange Isabella de -  (Va-Tout) 0 -32 1 -9 1 -20 2 -61
38   Bolster Anne-Marie - Bolster Jos -  (DOB) 0 -28 0 -38 1 -8 1 -74
39   Hoppenbrouwers Ad - Hoppenbrouwers Addy -  (DOB) 0 -34 0 -39 1 -16 1 -89
40   Selm Ina v - Lameir Willy -  (Petangeske) 1 -21 0 -38 0 -47 1 -106
 
De 32 equipes die zich voor de finaledag hebben geplaatst
      Totalen Voorselectie
Plaats Eq.nr. Equipe: Gew. Pnt.
1   Broek Jos van den - Pompe Ruud -  (Petangeske) 11 94
2   Helm Kees van der - Eijk  Anny van -  (Va-Tout) 10 73
3   Claes Ivo - Veer Tom van der -  (PC Lier) 10 63
4   Gestel Wil van - Heiligers Milan -  (PVT Tilburg) 10 58
5   Hollestelle Eddie - Wouters Marco -  (MIX) 10 55
6   Buuron Ton - Molier Hans -  (Va-Tout) 10 50
7   Lauer François - Peters Dick -  (Va-Tout) 9 71
8   Elve Jaco - Campen Marian van -  (Va-Tout) 9 57
9   Bang-Afoe Jerrill - Filippis Dè Filiberto -  (MIX) 9 47
10   Jibril Osman - Nguyen Trieu -  (MIX) 9 35
11   Voort Lieke van der - Pistorius Michael  -  (Petangeske) 8 53
12   Nijs Frans de - Marques Nélio -  (Va-Tout) 8 49
13   Kalivinakis Irina - Wouw Katja van de -  (MIX) 8 30
14   Wit, Wim de - Groeneveld Marga -  (MIX) 8 17
15   Voort Tom van der - Gelijn Charles -  (Petangeske) 7 40
16   Bilsen Joost van - Bilsen Jeanne van  -  (Va-Tout) 7 8
17   Musaerts Joop - Azahaf Omar -  (Va-Tout) 7 -13
18   Kasteele Bert v.d. - Verbocht Johan -  (DOB) 6 6
19   Velden Jan van der - Konijn Tineke -  (Va-Tout) 6 5
20   Adams Michael - Jerusalem Mark -  (MIX) 6 4
21   Lazeroms Rinus - Lazeroms Toos  -  (ERPV de Bommequet) 6 -6
22   Nijs Toos de - Buuron Marjan -  (Va-Tout) 6 -9
23   Peijper Janus de - Rooden Bert van -  (Va-Tout) 6 -14
24   Vergouwen John - Groeneveld Paul -  (Va-Tout) 5 -3
25   Vugt André v. - Leemans Cees -  (JdB Club Dongen) 5 -6
26   Borburgh Lies - Genk Floris Jan van -  (Va-Tout) 5 -6
27   Cameron Adrie - Micallef Nicolas -  (Petangeske) 5 -27
28   Braat Bianca - Lut Jason -  (MIX) 4 -21
29   Pol vd Jeanne - Broek Matthijs van den -  (Va-Tout) 4 -35
30   Hoppenbrouwers Anne - Paardekooper Dineke -  (Va-Tout) 4 -40
31   Avoird Kees vd - Avoird Nellie vd -  (Va-Tout) 4 -62
32   Weusten Mannie - Schoone  Anneke -  (Va-Tout) 3 -50 

 
Helaas heeft Grand Cru'82 ons laten weten dat men geen onnodig risico wil nemen i.v.m. het coronavirus en daarom uit voorzorg de… Meer >
 
www.va-tout.nl

Donderdagavondmêlée

28 februari 2020
Marian en Anneke royaal gewonnen. Meer >
 
www.va-tout.nl
Toos op plaats één! Meer >
 
www.va-tout.nl

Uitslag Snerttoernooi

23 februari 2020
Dick en François winnen de finale van het snerttoernooi met 13-8 van Marian en Isabella. Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15-09-2019 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-07-2019 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-06-2018 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18-03-2018 Meer >
 
 
15-03-2018 Meer >
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Telefoon clubhuis

Tijdens de openingstijden is het clubhuis bereikbaar op: 076-5141434

Inleveren vloeibaar frituurvet

Va-Tout is voor de gemeente Breda inleverpunt van gebruikt vloeibaar frituurvet. Frituurvet kan worden afgegeven op dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 - 16.30 uur in het clubhuis, Nieuwe Inslag 89 te Breda.
Terug naar boven